ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

Posedenie Zväzu vojakov – klub Sereď pri guláši

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Členovia Zväzu vojakov SR – klub Sereď a ich rodinní príslušníci sa v rámci plánovaných aktivít stretli 24. augusta na posedení pri guláši.

Miestom spoločenského posedenia bolo ihrisko v Strednom Čepeni. Účastníkov privítal a úvodné slovo predniesol predseda klubu Ondrej Urban. Pozvanie na stretnutie prijal aj primátor mesta Martin Tomčányi, ktorý vždy rád medzi bývalých vojakov zavíta.

Členovia klubu v priebehu milého posedenia, trocha nostalgicky, ale veľmi radi spomínali na často úsmevné chvíle profesionálnej vojenskej služby.

Podujatie bolo nielen príjemným spestrením letného popoludnia, ale aj pripomenutím si 75. výročia Slovenského národného povstania. V rámci posedenia predseda klubu odovzdal pamätné listy Jozefovi Kristekovi pri príležitosti životného jubilea ako aj pri príležitosti 10. výročia založenia klubu a Ľubomírovi Mrváňovi takisto pri príležitosti 10. výročia založenia klubu.

Príjemné prostredie, chutný guláš a spoločne strávené chvíle si všetci pochvaľovali. Už teraz sa tešia na ďalšie aktivity, ktoré ich čakajú.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img