ISSN 1337-8481

štvrtok, 18. apríla, 2024

Dni obce Pata 2019

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Obecný úrad v Pate pozýva širokú verejnosť na oslavu Dní obce, ktoré sa uskutočnia v dňoch 23. – 25. augusta 2019 v športovom areáli v Pate.

Program osláv: piatok 23. augusta:

PATAgónia fest 2019: od18.00 h do polnoci Vás budú zabávať hudobné skupiny a pesničkári: E.G.O. Group, Catharsic, Sima Martausová, Hotel Peter a Helenine Oči.

Vstupné na koncert je 5€.

Sobota 24. augusta: Od 15.00 h sa uskutoční “ TO naše patanské“- vystúpenie detí a mládeže z obce Pata, Marcela Molnárová, Kmeťoband, Martin Repáň a Repáňovská muzika,

večer od 20.00 h – Zábava s hudobnou  skupinou ZENIT

Nedeľa 25. augusta: 10.00 h – sprievod od nového kostola a slávnostná svätá omša v športovom areáli.

Sprievodné akcie: atrakcie pre deti, ľudové remeslá, ľudové jedlá a vyhliadkový let lietadlom.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img