ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Neuveriteľný hazard so životmi. Policajti zastavili autobusára s 2 ‰

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava /MM/ Galantský vyšetrovateľ 61 ročného muža obvinil a v rámci tzv. superrýchleho konania sa dnes vodič už aj postavil pred sudcu.

V sobotu, krátko pred 07:00 h, prijala polícia oznámenie o podozrivej jazde vodiča firemného autobusu na trase Voderady – Sládkovičovo. Jeho správanie sa nepozdávalo jednému z cestujúcich. Policajná hliadka zo Sládkovičova autobus zastavila a podrobila vodiča dychovej skúške.

Policajti staršiemu mužovi v dychu namerali 2 promile alkoholu. Ihneď ho obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ, ktorý mužovi vzniesol obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Ako vodičovi z povolania, ktorý svojou jazdou mohol ohroziť životy a zdravie desiatky cestujúcich, ale aj ostatných účastníkov premávky, mu môže hroziť väzenie až na 5 rokov.

 

STRATIŤ MÔŽTE VODIČÁK, ZAMESTNANIE AJ SLOBODU

Upozorňujeme najmä profesionálnych vodičov, že jazda pod vplyvom alkoholu je nielen nebezpečná, ale navyše jej následky môžu byť pre nich likvidačné. So stratou vodičského preukazu totiž pravdepodobne prídu o svoje zamestnanie a v prípade trestného činu môžu nakoniec skončiť aj vo väzení.

Všetci vodiči buďte zodpovední voči sebe aj okoliu a nikdy nesadajte za volant opití!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Oni tú poučku nesadajte opití za volant berú opačne. To už fakt nie je normálne toto. Mne sa zdá že to berú ako hazardný šport. Najhoršie na tom celom je že sa tomu nedá úplne zabrániť.

 2. Anonym a čo tak na chvíľku zložiť polovicu radarov, vystúpiť z tých vyhriatych áut a postaviť sa s dregermi na ulicu?
  Robiť kontroly a buzetovať, keď si dostal takmer trest smrti za to, že si si dovolil ísť do roboty počas korony, to vedeli.
  Ale teraz jediné, čoho sú policajti schopný, je len merať a merať. Neva, že nám pribúda ožratých a búračiek kvôli chlastu. Hlavne, aby si nedajboh niekto neprekročil rýchlosť na diaľnici..

 3. Mal si sa ty viesť v tom autobuse! Takého blbca, ako si ty sa asi tak ľahko nenajde. Trepeš tu piate cez deviate.

 4. Predpokladám, že sa ozval imbecil, ktorý nemá problém najebaný jazdiť..
  Kto je pre spoločnosť nebezpečnejší?
  Nadrbaný debil s 2 – 3 ‰ čo decimuje autá, ľudí, stĺpy, ploty? Alebo ten čo si dovolí ísť „až“ o cca 10 – 20 KMH viac, keď obieha kolónu na diaľnici??
  Samozrejme, že voziť si riť v služobnej audine a vyberať do štátnej kasy je jednoduchšie, než sa postaviť na cestu s drégerom a dávať námatkovo fúkať.
  Apropo rýchlosť na diaľnici.. Kde sú tí zelení kkti, čo sľubovali, že budú kontrolovať bezdôvodnú jazdu v ľavom, poprípade strednom pruhu?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img