ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Mierna zákruta bola nad jeho sily. Policajti mu namerali viac ako 1,5 ‰

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Senický dopravní policajti boli v sobotu, krátko pred polnocou, privolaní k nehode osobného auta v obci Štefanov.

Mladučký vodič sa pri prejazde mierne ľavotočivej zákruty pravdepodobne riadne nevenoval šoférovaniu a s autom Škoda Fabia zišiel vpravo mimo cestu. So zemou zrovnal živý plot a zastavil ho až múr rodinného domu a skrinka plynomeru. Po nehode museli mladíka so zraneniami previesť do skalickej nemocnice.

Policajti 18 ročného vodiča podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal viac ako 1,5 promile. Za jazdu pod vplyvom alkoholu ho poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

NAFÚKALI AJ ĎALŠÍ 3 MLADÍ VODIČI

Policajti zastavili v nedeľu 2 opitých mužov a 1 ženu. Trojica je riešená v tzv. superrýchlom konaní, taktiež za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

20 ročná slečna v obci Banka, okr. Piešťany – 2,13 ‰
– 26 ročný mladík v Trnave – 1,56 ‰
– 32 ročný muž v Holíči, okr. Skalica – 2,21 ‰

Všetkým 4 vodičom môže, za jazdu v opitosti, hroziť trest odňatia slobody až na 1 rok.

V kontrolách vodičov, či nešoférujú pod vplyvom alkoholu, budeme pokračovať aj naďalej. Voči tým, ktorí sa tohto skutku dopustia, budeme nekompromisne konať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img